Opinie

’Amigol’ grał na naszym weselu! Spisał się fantastycznie zarówno jako DJ, wodzirej oraz animator. Świetnie przygotował plan naszej imprezy konsultując z nami każdy szczegół. Na szczególną pochwałę zasługuje to, że był w stanie pogodzić bardzo zróżnicowane gusta muzyczne naszych gości!!! Ponadto wszyscy chwalili jego profesjonalne, pełne entuzjazmu podejście. Zabawy weselne były prowadzone z klasą, bardzo zabawnie ale zarazem bez żenujących czy 'prymitywnych’ akcentów, dzięki czemu sprawiały frajdę zarówno uczestnikom, jak i widowni. Z ręką na sercu mogę polecić Krzysztofa! 😎🎤🎧🎶Osobiście i w imieniu naszych gości pozdrawiamy i serdecznie Ci dziękujemy za wspaniałą zabawę

Justyna Tru Opinia z Facebooka

Szukając DJ na nasze wesele spotkaliśmy Krzysztofa na Targach Ślubnych. Podeszliśmy, zamieniliśmy kilka słów i już wiedzieliśmy, że takiego DJ – Wodzireja potrzebujemy na naszym Weselu. Wybór okazał się strzałem w 10. Świetna, kompetentna osoba z dużym poczuciem humoru. Jego zabawy w trakcie wesela wyciągną nie jednego „sztywniaka” na parkiet. Dostosowuje się do Muzyki takiej jakiej sobie przyszli Państwo Młodzi zażyczą  Polecamy zdecydowanie. Dziękujemy za wspaniałą zabawę – mamy nadzieję, że do zobaczenie gdzieś, kiedyś na Weselu. Zdecydowanie polecamy. Dziękujemy Jola i Błażej.

Błażej Chyliński Opinia z Facebooka

Bardzo polecam Dj Amigol, który grał na naszym weselu. Parkiet praktycznie cały czas pełny, goście zadowoleni, świetnie przeprowadzone zabawy, które wywoływały uśmiech na wszystkich twarzach. Polecam w 200% !!

Angelika Marzeion Opinia z Facebooka

Razem z mężem chcemy z całego serca podziękować Panu Krzysztofowi za profesjonalizm, pomysłowość i zaangażowanie! Nasze wesele było dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy i w głównej mierze jest to zasługa Pana Krzysztofa, który poprowadził zabawę w kierunku o który go prosiliśmy. Goście również byli bardzo zadowoleni! Szczerze polecamy, aż by się chciało pójść na tą imprezę jeszcze raz!

Ewa Jasiocha Opinia z Facebooka

Polecam z całego serca Pana Krzysztofa. Świetne zorganizowanie zabawy oraz dodatkowych materiałów na moich 18 urodzinach. Pełen profesjonalizm. Goście zachwyceni, wszyscy bawili się znakomicie.

Paulina Stodoła Opinia z Facebooka

Zaprosić Krzysztofa na nasz wyjazd integracyjny to był strzał w dziesiątkę! Dzieciaki zachwycone i zaangażowane przez całe 3h, a było to niezłe wyzwanie by zainteresować wszystkich, bo dzieciaki były w różnym wieku 12 – 3 lata. Polecamy baaardzo!

Ven ska Opinia z Facebooka